Privātuma politika

Tiek rūpīgi nodrošināta atļauja no sākotnējā autortiesību īpašnieka attēlu publicēšanai. Vairumā gadījumu mēs sazināsimies ar jums vai nu pirms tam, kad mēs izveidosim funkciju, vai tūlīt pēc tam, lai pārliecinātos par jūsu piekrišanu parādītajam saturam un mūsu norādītā avota precizitāti.

Ir situācijas, kad attēla atribūtu (vai autortiesību) informācija nav zināma, piemēram, gadījumā, ja attēli ir saņemti, izmantojot anonīmus adresātu sarakstus un dažādus pasta devējus. Ja kāda iemesla dēļ vēlaties, lai tiek noņemts vai labots publicētais attēls, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (rutīnas e-pasts). Mēs nekavējoties izpildīsim jūsu pieprasījumu. 
Mēs aicinām jūs sazināties ar mums par oriģinālajiem avotiem, ja tie nav norādīti.

Mājaslapas Lietošanas Licence

Ja vien nav norādīts citādi, mums vai mūsu licences devējiem pieder intelektuālā īpašuma tiesības tīmekļa vietnē un tajā publicētajam materiālam. Šīs tiesības aizsargā autortiesību likumi un līgumi visā pasaulē. Saskaņā ar tālāk norādīto licenci visas šīs intelektuālā īpašuma tiesības ir rezervētas.

Jūs varat apskatīt, lejupielādēt tikai kešatmiņas nolūkos un izdrukāt lapas vai attēlus no tīmekļa vietnes personiskai lietošanai, ievērojot tālāk un citur šajos noteikumos un noteiktajos ierobežojumos. 

Tu nedrīksti:
a)    pārpublicēt materiālus no šīs tīmekļa vietnes (tostarp pārpublicēt citā tīmekļa vietnē);
b)    pārdot, iznomāt vai apakšlicencēt? mājaslapas materiālus;
c)    publicēt jebkādus mājaslapas materiālu;
d)    pārpublicēt, dublēt, kopēt vai citādi izmantot mūsu mājaslapas materiālus komerciāliem nolūkiem;
e)    rediģēt vai citādi pārveidot jebkuru mājaslapā ievietoto materiālu;
f)    rediģēt vai citādi pārveidot jebkādu izdrukātu vai jebkādā veidā lejupielādētu materiālu;
g)    izmantot jebkuru ilustrāciju, fotogrāfiju, video audio vai grafiku atsevišķi no teksta; vai
h)    izplatīt materiālus no šīs mājaslapas, izņemot saturu, kas speciāli pieejams pārpublicēšanai.

Ja saturs ir pieejams pārpublicēšanai, to var pārpublicētt tikai jūsu organizācijā.

Mūsu statuss (un jebkura identificētā ieguldītāja statuss) mūsu mājaslapā vienmēr ir jāatzīst, kā materiāla autors.

Informācijas ievākšana

IP adreses: Mēs varam izmantot jūsu IP adresi (datora atrašanās vietu internetā), lai palīdzētu diagnosticēt problēmas ar serveri, lai pārvaldīt mūsu mājaslapu, novērtētu satura popularitāti konkrētās jomās un apkopot plašu demogrāfisko informāciju potenciālajiem reklāmdevējiem.

Rutīna izmanto Google Analytics - tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google, Inc. (“Google”).

Google Analytics analizē, kā lietotāji izmanto Rutīnu. Iegūtā informācija no jums par mājaslapas lietošanu, (ieskaitot jūsu IP adresi), tiks nosūtīta un saglabāta Google. Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu Jūsu Rutīnas izmantošanu, apkopotu ziņojumus par savu darbinieku darbību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa lapas darbību un interneta lietošanu.

Google var arī nodot šo informāciju trešajām personām, ja tā paredz likums, vai ja šādas trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā.

Rutīna izmanto arī Google Analytics, lai rādītu reklāmas. Lietotāji var atteikties no šī pakalpojuma vai pielāgot Google reklāmas tīkla reklāmas, izmantojot Reklāmu iestatījumus.

Sīkdatnes: mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu piegādāt reklāmas un identificētu unikālos pārlūkus, kas mūs apmeklē un seko līdzi mūsu mājaslapai. Daži trešo pušu tirgotāji un reklāmdevēji izmanto sīkdatnes, lai paziņotu, kad jūsu dators ir apmeklējis vietni. Tā kā mēs nekontrolējam trešo pušu komersantu, reklāmdevēju vai citu vietņu Privātuma Politiku, kurai mēs varam sniegt hipersaites, jums jāpārbauda tās vietnes Privātuma Politika, kuru apmeklējat, ja jums rodas bažas par šīs vietnes sīkdatņu izmantošanu vai jūsu informācijas izmantošanu šajā mājaslapā.

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

1. oktobris - Starptautiskā senioru diena

Dažas idejas rudens DIY darbiņiem

Vai Tu atceries, kā Rīga izskatījās pirms 40 gadiem?

Par peldkostīmu ar pārāk atsegtu dibenu sacensībās tiek diskvalificēta peldētāja

Izmeklējot zarnu infekcijas izplatības cēloni Siguldā, PVD aizslēdzis dārzeņu pārstrādes ceha darbību Jelgavā  

No 2020. gada samazinās bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru

Es i no Kurzem'! [1]