Sīkdatņu politika

Sīkdatnes ir faili, kur saglabājas tādi dati, kā, piemēram, personīgie vietnes iestatījumi un pieslēgšanās informācija. Šo datu failu ģenerē un pārsūta jums tīmekļa serveris, kuram esat izveidojis savienojumu, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Mēs uzstādam sīkdatnes, lai analizētu lietotāju interesi par mūsu mājaslapu un palīdzētu to padarīt lietotājam draudzīgākus. Jūs varat arī piekļūt mūsu tīmekļa vietnei neizmantojot sīkdatnes. Tomēr, ja jūs vēlaties izmantot mūsu tīmekļa vietni pilnvērtīgi, jums ir jāpieņem sīkdatnes, kas ļauj izmantot noteiktas funkcijas vai nodrošināt ērtības. Izmantojamo sīkdatnes paredzētais mērķis ir parādīts tālāk norādītajā sarakstā.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat to sīkdatņu izmantošanai, kurus jūsu pārlūkprogramma pieņem, pamatojoties uz jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Lielākajā daļā pārlūkprogrammu noklusējuma iestatījums ir pieņemt visas sīkdatnes. Tomēr varat iestatīt, ka pārlūkprogramma jums paziņo, pirms tiek pieņemtas sīkdatnes, pieņemt vai noraidīt tikai noteiktās sīkdatnes vai noraidīt visas sīkdatnes.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkuras izmaiņas, ko veicat šajos iestatījumos, attiecas tikai uz konkrēto pārlūkprogrammu, kurā tās ir izveidotas. Ja izmantojat dažādas pārlūkprogrammas vai dažādas gala iekārtas, ir jāmaina katras pārlūkprogrammas un katras ierīces iestatījumi. Jūs arī jebkurā laikā varat izdzēst sīkdatnes no jūsu datu nesēja. Lai uzzinātu, kā mainīt sīkdatnes iestatījumus un dzēst tos, lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības funkciju.

Visbiežāk izmantotie sīkdatnes veidi ir izskaidroti zemāk.

1. Sesijas Sīkdatnes

Kamēr izmantojat vietni, sesijas sīkdatnes, kas satur sesijas identifikatoru, uz laiku tiek saglabāts datora atmiņā, piem. lai nebūtu jāielogojas katru reizi, kad maināt tīmekļa lapas. Sesijas sīkdatnes tiek dzēstas, kad izlogojies, vai nedarbojas, tiklīdz jūsu sesija beidzas automātiski

2. Pastāvīgās Sīkdatnes (Protokola Sīkdatnes)

Pastāvīgās vai protokola sīkdatnes glabā failu datorā uz laiku, ko nosaka faila derīguma termiņš. Šīs sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnēm atcerēties jūsu informāciju un iestatījumus nākamajā reizē, kad tos apmeklējat. Tas paātrina piekļuvi un padara to ērtāku, piemēram, tāpēc, ka jums nav nepieciešams katru reizi mainīt mūsu portāla valodu iestatījumus. Sīkdatne tiek automātiski dzēsta, kad beidzas derīguma termiņš, kad apmeklējat vietni, kas ģenerē sīkdatnes.

3. Trešās Puses Sīkdatnes

Trešās puses sīkdatnes rodas no pakalpojuma sniedzēja, kas nav tīmekļa vietnes operators. Tos var izmantot, lai vāktu informāciju priekš reklāmas, lietotāja definētam saturam un tīmekļa statistikas vajadzībām.

4. Flash Sīkdatnes

Dati, kas tiek glabāti jūsu datorā ar tīmekļa vietni, tiek saukti par flash sīkdatnēm, ja to lietošanai tiek izmantota Adobe Flash. Flash sīkdatnēm nav laika ierobežojuma.
 

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

1. oktobris - Starptautiskā senioru diena

Dažas idejas rudens DIY darbiņiem

Vai Tu atceries, kā Rīga izskatījās pirms 40 gadiem?

Par peldkostīmu ar pārāk atsegtu dibenu sacensībās tiek diskvalificēta peldētāja

Izmeklējot zarnu infekcijas izplatības cēloni Siguldā, PVD aizslēdzis dārzeņu pārstrādes ceha darbību Jelgavā  

No 2020. gada samazinās bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru

Es i no Kurzem'! [1]