Kā viņas kļuva par maukām? 1

Prostitūcija ir vecākais arods pasaulē, un takā skatos ka daudziem šī tēma patīk, tad piedāvāju rakstu, par to kā viņas kļuva par ielasmeitām.

Kā vienmēr ceru uz Jūsu atbalstu ka padalīsiet rakstu sociālajos tīklos

#1

Tas notika kādi 10 gadi atpakaļ, biju uzsēdusies uz narkotikām, dīlers reiz piedāvāja devu pret seksu un es piekritu, tā lēnām pamazām viņš prasīja man vai nevēlos nokniebties ar viņa draugiem, paziņām, un takā gribēju pelnī kārtējai devai es piekritu, gulēju ar visiem pēc kārtas, man atmeta naudu dzīvošanai, bet lielāka daļa manas algas bija narkotikas.

#2

Biju pirmā kursa studente, vajadzēja naudu mācībām, dzīvošanai, ballītēm, kāda paziņa vienkārši ieteica pamēģināt nopelnī uz ielas,viņa teica, ka neslikti var sapelnī, tā nu es kļuvu par studējošu prostitūti, bet nekas, pati izvēlējos tāda būt.

#3

Bārā sapazinos ar kādu vīrieti, pēc vakara izklaides aibraucām uz viesnīcu pamīlēties, biju pārsteigta, pēc seksa viņš man nomet 200 dolārus, un pateica ka tas par darbu, sākumānesapratu par kādu, bet tad man pielece,sāku ar to nodarboties pa naktīm.

#4

Vēlējos kļūt par porno aktrisi, bet nekur mani negribēja ņemt, ja gribēja tad bezmaz vai par velti, īre bija jāmaksā, un vienīgais ko pratu labidrāzties, tad nu sāku ar to nodarboties.

#5

Tas sākās kā derības kādā balītē, meitenes izdomāja ka derību zaudētājai vienu nakti jānostrādā kā maukai, nu ko zudēju, un atstrādāju visu nakti godam, nopelnīju gandrīz 1000 dolārus,sapratu ka var labi pelnīt , un sāku nodarboties ar to ikdienā.

#6

Tas viss sākās, kā izvarošana. Reiz stopēju mašīnu, apstājās mašīna ar diviem čaļiem, nu ko jauna būdama kāpu iekšā par sevi nedomājot,kādu laiku braucām, un es ar viņiem koķetēju līdz viņi iebrauca kādā klusākā vietā, un izvaroja mani, es aiz kaunatoreiz neaizgaju uz policīju, bet viņi saprotot ko bija izdarījuši mēģināja atpirkties. Tā es sāku uz tā paša ceļa stopēt šoferus kas grib izpriecas.


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

MEMES un Joki latviski

MEMES un Joki latviski

Šokējoša teorija.

Atklāsmes par drātēšanos

Patiesība par pikantajiem skatiem kino.

Ar prātu neizskaidrojami fenomeni

Populārākais šobrīd

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

Kodolnegadījums Krievijā: ārstus nebrīdina, ka cietušie ir bijuši pakļauti radiācijai

Vēsturiski reti foto no Černobiļas (1986. gads)

”Lauku sētas” Ingars saderinājies ar savu mīļoto puisi Oliveru

MEMES un Joki latviski

VID darbinieces vīrs - bruņotas PVN izkrāpēju bandas dalībnieks

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

MEMES latviski 28.07.2019

Latviešu MEMES un JOKI (20.06.2019.)

Arī latviešiem ir PIKANTO filmu aktrises

Neķītrības vēsturē

Pīrsings intīmajā vietā!? Kāpēc nē?

Kā es ar kaimiņienes vāverīti spēlējos

Slepenie vārdi, kurus izmanto apkalpes locekļi, lai savā starpā komunicētu