Kā viņas kļuva par maukām? 1

Prostitūcija ir vecākais arods pasaulē, un takā skatos ka daudziem šī tēma patīk, tad piedāvāju rakstu, par to kā viņas kļuva par ielasmeitām.

Kā vienmēr ceru uz Jūsu atbalstu ka padalīsiet rakstu sociālajos tīklos

#1

Tas notika kādi 10 gadi atpakaļ, biju uzsēdusies uz narkotikām, dīlers reiz piedāvāja devu pret seksu un es piekritu, tā lēnām pamazām viņš prasīja man vai nevēlos nokniebties ar viņa draugiem, paziņām, un takā gribēju pelnī kārtējai devai es piekritu, gulēju ar visiem pēc kārtas, man atmeta naudu dzīvošanai, bet lielāka daļa manas algas bija narkotikas.

#2

Biju pirmā kursa studente, vajadzēja naudu mācībām, dzīvošanai, ballītēm, kāda paziņa vienkārši ieteica pamēģināt nopelnī uz ielas,viņa teica, ka neslikti var sapelnī, tā nu es kļuvu par studējošu prostitūti, bet nekas, pati izvēlējos tāda būt.

#3

Bārā sapazinos ar kādu vīrieti, pēc vakara izklaides aibraucām uz viesnīcu pamīlēties, biju pārsteigta, pēc seksa viņš man nomet 200 dolārus, un pateica ka tas par darbu, sākumānesapratu par kādu, bet tad man pielece,sāku ar to nodarboties pa naktīm.

#4

Vēlējos kļūt par porno aktrisi, bet nekur mani negribēja ņemt, ja gribēja tad bezmaz vai par velti, īre bija jāmaksā, un vienīgais ko pratu labidrāzties, tad nu sāku ar to nodarboties.

#5

Tas sākās kā derības kādā balītē, meitenes izdomāja ka derību zaudētājai vienu nakti jānostrādā kā maukai, nu ko zudēju, un atstrādāju visu nakti godam, nopelnīju gandrīz 1000 dolārus,sapratu ka var labi pelnīt , un sāku nodarboties ar to ikdienā.

#6

Tas viss sākās, kā izvarošana. Reiz stopēju mašīnu, apstājās mašīna ar diviem čaļiem, nu ko jauna būdama kāpu iekšā par sevi nedomājot,kādu laiku braucām, un es ar viņiem koķetēju līdz viņi iebrauca kādā klusākā vietā, un izvaroja mani, es aiz kaunatoreiz neaizgaju uz policīju, bet viņi saprotot ko bija izdarījuši mēģināja atpirkties. Tā es sāku uz tā paša ceļa stopēt šoferus kas grib izpriecas.


jacky
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no jacky

Dīvaini iepazīšanās stāsti

Istabas augi, kuri ir (gandrīz) neiznīcināmi

Visi kopā pasmiesimies par darba memītēm

Memītes par visām zodiaka zīmēm

12 laifhaki tavam telefonam

Vai zini, kā iegūst matus parūkām un pieaudzēšanai?

Populārākais šobrīd

Šorīt uz šosejas A9 nobraukta gulbju ģimene

Smieklīgi komiksiņi par to, kādu dzīvi dzīvo mūsu iekšējie orgāni

Kā viņas kļuva par maukām? 1

Mauķeles no Krievijas soc. tīkliem

Mauķeles stāsta par saviem klientiem

Mans pirmais porņuks 1

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Smieklīgi komiksiņi par to, kādu dzīvi dzīvo mūsu iekšējie orgāni

Kā viņas kļuva par maukām? 1

Mauķeles stāsta par saviem klientiem

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir labākie mīlnieki

35 apslēptie ziņojumi, kas atrasti uz precēm un iepakojumiem

ATVER un apskaties pagātni fotogrāfijās! #25

Šorīt uz šosejas A9 nobraukta gulbju ģimene

Mauķeles no Krievijas soc. tīkliem