10 īstas vietas, kas šķiet zinātniski neiespējamas

Uz Zemes ir daudz dīvainu un anomālas anomālu vietu, kas ir pretrunā ar mūsu priekšstatiem. Nav grūti iztēloties, ka tādas vietas ir radījuši augstāki spēki vai ārpuszemes būtnes, bet tas tikai tā šķiet. Ja kārtīgi padomā, tad to pastāvēšanai var atrast izskaidrojumu.

Kava Idženas vulkāni

Tas skats var būt nepārspējams. Vulkāni atrodas Javas salā un ir vienīgie pasaulē, kur var novērot zilganas liesmas - tur izdalās sērūdeņradis, kas 600 grādu temperatūrā deg ar zilganu liesmu

Peldošās acs sala

Argentīnas ziemeļu daļas purvos atrodas šis dīvainais veidojums. Tā ir perfekti apaļa sala 118 m diametrā, kas rotē apsavu asi. To caur Google Earth atklāja Serdžio Neuspillerms, kas meklēja vietu savai dokumentālajai filmai. Tā atrodas grūti pieejamā vietā, bet tie, kas vēlas, var mēģināt atrast pēc koordinātēm 34°15’07.8″ D 58°49’47.4″ R

Skanošo akmeņu parks

Pensilvānijā atrodas ļoti neparasti akmeņi. Uzsitot ar āmuru tie izdod dzidru skaņu. To ķīmiskais sastāvs īpaši ne ar ko neizceļas, bet, kāpēc tie tā skan, neviens nemācēs īsti paskaidrot.

Bialbero di Casorzo

Itālijā, Pjemontā atrodas neparasts koks, kas patiesībā sastāv no diviem. Apakšā aug zīdkoks, bet virs tā kirškoks. Parasti tādi dubultie koki neizaug lieli, bet šis ir sasniedzis 5 m augstumu, jo arī augšējā koka saknes ir sasniegušas zemi.

Pludmale jūrā

Indijas Keralas štatā 2018. g. izveidojās smilšu strēle, kas uz kilometru iestiepās jūrā. Šis fenomens ik pa laikam atkārtojas, jo tajā vietā ieplūst upe, kas var izveidot šādus smilšu sanesumus. Līdzigi esot noticis 2009. g. un 1996. g. Pastaiga pa to var būt bīstama.

Al Naslas akmens

Lai arī cik dīvaini tas neliktos, zinātnieki sliecas domāt, ka tas ir dabīgs veidojums. To atklāja 1883. g. un tas atrodas Arābijas pussalā. Kā smilšakmeņos, tā arī citos iežos var rasties līdzenas plaisas, kas dabisko procesu rezultātā paplašinās.

Vottovaara kalns

Tas atrodas Karēlijā un to pārklāj pat ļoti nīkulīga veģetācija. Putni un dzīvnieki tur īpaši nedzīvo. Kalna nosaukums tulkojumā nozīmē "Uzvaras kalns" Kāda tieši uzvara tur ir notikusi un par ko, nav zināms, bet tuvumā ir vēl trīs vietas, kuru nosaukumā ir iekļauts vārds "Uzvara"

Rīta slavas ezers

Jeloustounas geizeri un karstie avoti nebeidz pārsteigt ar savu skaistumu. Tam visam par iemeslu ir īpašie mikroorganimi, kas spēj dzīvot karstajos ūdeņos

Sātana caurums

Tas atrodas Nevadā un ir ģeotermālais avots, kuru nav izdevies izpētīt. Ūdens temperatūra ir 33 grādi, bet neskatoties uz to tajā dzīvo īpaša zivju suga. Tā dziļumu novērtē ap 150 m, bet, cik tas būs dziļš, neviens īsti nepateiks.

Pārakmeņošanas avots Lielbritānijā

Pēc leģendām tā esot vieta saistīta ar maģiju, bet īstenībā Liebritānijā ir vairāki tādi avotu, kuros minerālu saturs ir tik augsts, ka tajos iekritušie objekti pārklāsies ar akmens kārtiņu.


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji