10 produkti, kurus Tu NEDRĪKSTI ēst nekādā gadījumā!

Un nejau tāpēc, ka esmu veģetārietis, svaigēdājs vai sektants. Šinī rakstā ir tikai un vienīgi zinātniski fakti.

SVIESTS, kura tauku saturs mazāks kā 82.5%.

Viss, kas ir zem 82,5%, tas nav sviests, bet gan transtaukskābes no zemas kvalitātes augu eļļas, kas izraisa ļaundabīgus audzējus organismā.

MAZSĀLĪTAS ZIVIS UN IKRI.

Vienkārši tāpēc, ka šādiem produktiem derīguma termiņš ir 3 dienas. Protams, tādas lietas tirgot nav izdevīgi, tāpēc, lai pagarinātu šo dabīgo termiņu uz ilgāku periodu, pievieno urotropīnu. Uz etiķetes to sauc par E239, vai arī vienkārši "aizmirst" to norādīt.

KŪPINĀTAS DESAS

Varbūt būsi šokēts, bet mūsdienās desas vairs neviens nekūpina, bet gan vienkārši mērcē tās "šķidrajos dūmos". Tā, protams, ir pārsteidzoša lieta - milzīgs daudzums ķimikāliju, sākot ar 10x ilgāku derīguma termiņu, beidzot ar skaistu nokrāsu.

VĪNOGAS, KAS NEBOJĀJAS.

Vīnogām ir jābojājas, tā kā ar vīnogām mielojas specifiskas vīnogu sēnītes, par to jums izstāstīs jebkurš vīndaris. Ja vīnogas nebojājas, tad tās ir apstrādātas ar hloroformu, kas stimulē nieru un aknu mazspēju cilvēka organismā,.

DAUDZKRĀSAINS SALDĒJUMS.

Ēst var tikai un vienīgi plombīru, kurš atbilst valsts standartiem, un skatoties uz sastāvu, 1. vietā tam ir piens, viss pārējais ir Mendeļejeva tabula.

ŠĶĪSTOŠĀ KAFIJA.

Nejaukt ar dabīgo kafiju. Šķīstošās kafijas ieguves process notiek šādi : tiek ņemta bāze -cigoriņi, kukurūzas klijas un citi labības izcelsmes produkti. Ar inertu gāzi un veselu sarakstu ķimikātiem, kas imitē kafijas garšu, tiek apsmidzināta šī bāze tik ilgi, kamēr tā sasūcas pilnībā ar sintētisko kafijas garšu. Pēc tam tiek pievienots kofeīns un kafijas eksktrakts, identisks naturālajam. Ja reklamētājs savu produktu reklamētu tieši šādi, tu diezai to pirktu.

ČIPSI NO KARTUPEĻU BIEZENI

Starp citu, ar kartupeļu biezeni šim te nav nekāda sakara. Tas nav nekas cits kā ogļhidrātu, sāls un tauku maisījums, pluss ķīmiskās, sintētiskās garšas piedevas ( bekons, vista, paprika...) Ja sastāvā nav veseli kartupeļi, nepērciet.

SULAS IEPAKOJUMOS.

Atklāšu noslēpumu, nekādas dabīgās sulas iepakojumos nepastāv, savukārt ķīmiskā rūpnīca no koncentrātiem gan. Bērniem labāk nepirkt.

GĀZĒTIE DZĒRIENI.

Pat pēc krāsas var pateikt, ka nekā dabīga tur nav. Nav pat runa par ķīmiju, bet gan milzīgu cukura daudzumu, kuru veiksmīgi lielos kvantumos var izšķīdināt ūdenī. Tas viss tiek darīts garšas dēļ, tad arī pārdošanas apjomi kāp debesīs. Lieta tāda, ka saldināti dzērieni neremdē slāpes, un tu to dzer un dzer, proporcionāli palielinot risku saslimt ar diabētu.

BROILERI (VISTAs)

Šis jau ir kārtīgs vīriešu slepkava, un viss tikai tāpēc, ka tieši broileros atrodas milzīgs daudzums sieviešu hormona -progesterona, kā rezultātā vīrietim, lietojot broileri uzturā, krītās testosterona līmenis.

#1


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji