Kā ievilkt gultā dažādas horoskopa zīmes

Lai gan izklausās banāli, tomēr pareizās taktikas izvēle liks konkrētajai personai ēst no rokas. Vajag tikai atcerēties pareizos padomus un zināt cilvēka horoskopa zīmi!

#1

Aunam patīk sliktais tips, tāpēc ātrākais ceļš uz Auna sirdi ir ar mazu agresivitāti vārdos, aukstu sirdi un vienaldzīgu attieksmi. Taču nedrīkst aizmirst to, ka Auniem patīk arī komplimenti, tāpēc dažreiz var pateikt to, cik labi viņi izskatās.

#2

Vērsim ļoti patīk, kad viņu aplido. Lai gan šis aplidošanas process parasti ir ilgs un prasa materiālus līdzekļus, tomēr iegūtais laimests - pats Vērsis - būs tā vērts.

#3

Dvīņiem patīk runāt, tāpēc ātrākais ceļš uz Dvīņu sirdi ir caur sarunām. Viņi ir bezcerīgi romantiķi kaut kur dziļi sirdī, lai gan no sākuma it nemaz par to neliecina.

#4

Ar Vēzi ir visvienkāršāk - jau no paša sākuma, kad pamanīs tavus nodomus, viņš pateiks, kas tev tieši ir jādara, lai nonāktu tur, kur tu vēlies.

#5

Lauva alkst pēc uzmanības un mīlestības, tāpēc savaldzināt Lauvu ir ļoti vienkārši - atliek vien izrādīt uzmanību vairāk kā parasti un viss - lieta darīta.

#6

Jaunavai patīk tīrība, tāpēc der pārbaudīt katru dzīvojamās telpas stūrīti pirms aicināt viņu ciemos. Aromātiskās sveces uz Jaunavu iedarbojas kā baldriāņi uz kaķi - jo stiprāka smarža, jo vairāk griežas galva.

#7

Svari ir tīrākie romantiķi, tāpēc viņiem visu vajag tā kā filmās. Romantiskas vakariņas sveču gaismā, garas pastaigas gar jūru, spontāni braucieni ar automašīnu tur, kur acis rāda. Jo salkanāt tas šķiet, jo vairāk Svariem tas patiks.

#8

Skorpionam iepatikties ir ļoti grūti. Viņi neprot novērtēt otra cilvēka sacīto, tāpēc viss jādara ir ar pieskārieniem. Skorpions ļoti novērtē cilvēka maigumu, tāpēc maigi pieskārieni ir pareizais veids kā iekarot viņa sirdi.

#9

Strēlnieks ļoti augsti vērtē labu humora izjūtu, tāpēc ir smieklīgu joku krātuvīte noderēs tīri labi. Tāpat arī viņam patīk piedzīvojumi - arī tie, kas šķiet ļoti pat bērnišķīgi.

#10

Ar Mežāzi ir kā ar bitēm - nekad neko nevar zināt, tieši tāpēc viņu pavedināšana šķiet visaizraujošākā. Mēģinājumi iekarot viņa sirdi, prātu un dvēseli var pārvērsties par labāko vai sliktāko tavas dzīves pieredzīti.

#11

Lai gan Ūdensvīrs kā cilvēks ir ļoti sarežģīts, tomēr mīlestībā viss ir skaidrs. Ūdensvīrs grib to, ko nevar iegūt. Tāpēc visātrākais ceļš uz Ūdensvīra sirdi - pasaki viņam, ka tev neinteresē nopietnas attiecības, un skaties, cik ātri Ūdensvīrs būs pie tavām kājām.

#12

Zivīm ļoti patīk ceļot, tāpēc vienkāršākais veids kā iekarot viņu sirdi - paķer līdzi kādā spontānā braucienā uz nekurieni.

#13


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji