Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Beidzot, vai ne? Gribētos jau uzreiz iedomāties, ka tās ir instrukcijas kā uzbūvēt starpzvaigžņu kuģi un pie viņiem aizlidot. Tā nav "Contact" vai "Signal" filma. Neviens ārpuszemes spēks vēl negrasās mūs pataisīt par hostiem un mūsu ķermeņi nav vajadzīgi citplanētiešu jaunās paaudzes dzemdēšanai. Runa ir par divu zinātnieku, kas nodarbojas ar kosmosa izpēti, paziņojumu. Taču vienas ārpuszemes civilizācijas vietā mums tiek piedāvāti iespējami 234 kandidāti.

#1

Par citplanētiešiem mēs nezinam neko, bet par zvaigznēm šis tas jau ir noskaidrots. Pēc to izstarotās gaismas var noteikt to ķīmisko sastāvu, bet, pateicoties jaudīgākiem teleskopiem, ir izdevies atklāt arī ap tām riņķojošas planētas. Taču no 2,5 miljoniem izpētītajām zvaigznēm 234 zvaigžņu starojuma izmaiņas nav izskaidrojamas. Tā uzvedība ir dīvaina.

#2

Nav skaidra izskaidrojuma tam, kas notiek, bet zinātniekiem atliek pieņemt, ka tie ir signāli no citplanētiešiem.

"Mēs atklājām, ka konstatētie signāli pēc formas ir tieši tādi, kā paredzēti iepriekšējās publikācijās un līdz ar to ir saskaņā ar šo hipotēzi." jaunākajā publikācijā raksta E. F. Borra un E. Trottier. "Fakts, ka šādi signāli ir atrasti tikai nelielai daļai no zvaigznēm, kas pēc spektrālā tipa atbilst saules veida zvaigznēm, arī ir saskaņā ar ETI hipotēzi." Tā raksta divi zinātnieki no Lavalas universitātes Kvebekā.

#3

Pētījums ir publicēts "Publications of the Astronomical Society of the Pacific" žurnālā ar nosaukumu "Discovery of peculiar periodic spectral modulations in a small fraction of solar type stars". Oriģinālais nosaukums publikācijai bija savādāks. Bija paredzēts "Signāli droši vien no ārpuszemes inteliģences" (Signals probably from Extraterrestrial Intelligence) Taču ir skaidrs, ka vajag turpināt pētījumus, lai varētu apstiprināt vai noliegt šo hipotēzi.

"Breakthrough Listen" ir projekts, kas paredzēts ārpuszemes civilizāciju meklēšanai. To atbalsta Stīvens Hokins un Marks Cukerbergs.

"Viens no 10 000 objektiem ir ar neparastu spektru, ko ir novērojuši Borra un Trottier, ir pilnīgi noteikti vērts, lai to pētītu vairāk" Apgalvo projekta komanda. "Lai arī kā nebūtu, bet neparastiem apgalvojumiem vajag neparastus pierādījumus"

#4

"Ir par agru nepārprotami sasaistīt šos signālus ar ārpuszemes civilizāciju aktivitātēm. Starptautiskās vienošanās par ārpuszemes civilizāciju pierādījumu meklēšanu (SETI) paredz, ka kandidātus vajag apstiprināt neatkarīgām grupām ar saviem teleskopiem un visiem dabiskajiem izskaidrojumiem vajag būt izslēgtiem, pirms ārpuszemes civilizāciju iesaistīšanas"

"Vajag veikt rūpīgu darbu, lai izslēgtu viltus pozitīvas ziņas, kā arī dabiskus un instrumentālus izskaidrojumus, un, kas pats svarīgākais, konstatētos signālus vajag apstiprināt vismaz diviem vai vairākiem neatkarīgiem teleskopiem"

P. S. Mana piebilde. Šie neparastie signāli varētu būt indikatori Daisona sfērai - milzu sfērai, kas ir uzbūvēta apkārt zvaigznei, lai iegūtu pēc iespējas vairāk enerģijas.


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

MEMES un Joki latviski

MEMES un Joki latviski

Šokējoša teorija.

Atklāsmes par drātēšanos

Patiesība par pikantajiem skatiem kino.

Ar prātu neizskaidrojami fenomeni

Populārākais šobrīd

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

Kodolnegadījums Krievijā: ārstus nebrīdina, ka cietušie ir bijuši pakļauti radiācijai

Vēsturiski reti foto no Černobiļas (1986. gads)

”Lauku sētas” Ingars saderinājies ar savu mīļoto puisi Oliveru

MEMES un Joki latviski

VID darbinieces vīrs - bruņotas PVN izkrāpēju bandas dalībnieks

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

MEMES latviski 28.07.2019

Latviešu MEMES un JOKI (20.06.2019.)

Arī latviešiem ir PIKANTO filmu aktrises

Neķītrības vēsturē

Pīrsings intīmajā vietā!? Kāpēc nē?

Kā es ar kaimiņienes vāverīti spēlējos

Slepenie vārdi, kurus izmanto apkalpes locekļi, lai savā starpā komunicētu