2019 Horoskops - Auns!

Auniem izdosies realizēt sen iecerētos plānus. Daudziem 2019. gads būs ceļojumu gads! Ārzemes jaunajā gadā Aunus saistīs īpaši – gan mīlas jomā, gan plānu un iespēju, jo Auni vēlēsies paplašināt robežas. Lielisks gads, lai sāktu mācības, uzlabotu zināšanas. Meditācijām un sapņošanai nebūs laika, jo šogad Auni būs gatavi rakt! Aunu skats un sirds būs nākotnē, uz pagātni durvis būs stingri aizvērtas.

Gada karmiskais uzdevums – sava vieta zem saules. Jaunajā gadā Auniem ieteicams īpaši nopietni izturēties pret karjeras jautājumiem – dažiem tas paredz kardinālu profesijas maiņu. Ja Auni būs gatavi mainīties, bez darba nepaliks. No gada sākuma līdz martam Auni būs jaunu ideju ģeneratori – idejas birs kā no pārpilnības raga. Auni būs burās uz jaunām tālēm, nevienu neklausot un visu darot pa savam. Auni meklēs iespējas nopelnīt, kas arī izdosies, lai pēc tam nopelnīto tērētu uz nebēdu. Zvaigznes iesaka tomēr noteikt tēriņiem limitu, lai pēkšņi neattaptu, ka nav naudas, par ko nopirkt maizi. Tāpat vajadzētu pietaupīt spēkus, jo visam var nepietikt enerģijas.

Jaunajā gadā Auniem jātur mute. Tas gan viņiem nākas grūti, bet vajag. Kāds nevietā izteikts vārds var radīt sarežģījumus, izbojāt iecerēto un jau paveikto.

2019. gadā var rasties pamatota iecere nomainīt mašīnu. To var darīt! Bet pavasarī, braucot ar mašīnu vai citu transporta līdzekli, jābūt īpaši uzmanīgiem, jo avārijas situācijas iespējamas uz katra stūra. Arī novembrī ir avārijas bīstamība. Esiet ļoti uzmanīgi, Auni! Maijs un jūnijs solās būt kareivīgs, Auni centīsies mājās ieviest kārtību, noliekot visus pie vietas. Tāpēc iespējami strīdi un nesaskaņas, bet no tā vajadzētu izvairīties. Var, piemēram, aktīvi sportot, un īpaši labi ja to darīsiet kopā ar saviem tuviniekiem. Rudenī Auniem būs daudz jāstrādā, un tas labi sanāks – ne viens vien Auns liks galvā uzvarētāja lauru vainagu. Tāpēc jāsaudzē veselība, lai visu izdarītu un nepārdegtu. No novembra vidus līdz jaunajam gadam ideāls laiks, lai mestos biznesā. Īstais laiks, lai ieguldītu jaunos projektos vai atrastu jaunas investīcijas savam biznesam.

Romantikas jomā zvaigznes vēsta, ka, iespējams, Auni mīļoto cilvēku satiks ārzemēs, bet varbūt tas būs ceļojums kopā ar iecerēto uz svešu zemi. Gada sākumā ārzemju ceļojumi būs īpaši patīkami. Toties dažiem iespējami slepeni mīlas sakari, kāds satiks savu sirdsāķīti ārzemju komandējuma laikā vai arī, apmeklējot draugu slimnīcā. Savukārt pēc tam Auni ar pilnu krūti metīsies mīlas dēkās, meklēs jaunus piedzīvojumus, bet augustā būs īpaši romantiski noskaņoti. Vasarā zvaigznes sola liktenīgās tikšanās, bet no septembra vidus līdz oktobrim – galdiņš klāts diviem. Ne viens vien Auns var iestūrēt laulības ostā. Arī gada nogalē daudzi Auni būs kaislību pārņemti, tāpēc ir liela iespēja, ka gribēsies tikt pie bērniem, jo kādam taču jāatstāj visa sapelnītā bagātība.

#1


Kqastr
Rutīnā kopš Sep 2019

Vairāk no Kqastr

Izmeklējot zarnu infekcijas izplatības cēloni Siguldā, PVD aizslēdzis dārzeņu pārstrādes ceha darbību Jelgavā  

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

Nieru mazspēja, zarnu trakta asiņošana - bērnudārzos Siguldā smagi saindējušies 5 bērni.

Populārākais šobrīd

Nieru mazspēja, zarnu trakta asiņošana - bērnudārzos Siguldā smagi saindējušies 5 bērni.

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

Es i no Kurzem'! [1]

Vai Tu atceries, kā Rīga izskatījās pirms 40 gadiem?

2019 Horoskops - Auns!

10 fakti, kurus Tu, iespējams, nezināsi par suņiem.

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

1. oktobris - Starptautiskā senioru diena

Dažas idejas rudens DIY darbiņiem

Vai Tu atceries, kā Rīga izskatījās pirms 40 gadiem?

Par peldkostīmu ar pārāk atsegtu dibenu sacensībās tiek diskvalificēta peldētāja

Izmeklējot zarnu infekcijas izplatības cēloni Siguldā, PVD aizslēdzis dārzeņu pārstrādes ceha darbību Jelgavā  

No 2020. gada samazinās bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru

Es i no Kurzem'! [1]