Patiesība par pikantajiem skatiem kino.

Lai cik skaistas nebūtu garīgās un platoniskās saites, bez seksa mīlestība šķiet nepilnvērtīga. Bet aktieru attieksme pret erotisko skatu filmēšanu ir pavisam dažāda. Kāds to uztver kā darba daļu, bet cits no šo kadru filmēšanas kategoriski atsakās. Kā tad notiek pikanto ainu filmēšana?

#1

Runā, ka īstu kaisli uz ekrāna parādīt tā, lai būtu pārliecinoši un skaisti nemaz nav vienkārši. Varbūt tieši tāpēc kinoļaužu arsenālā privāto skatu filmēšanai ir dažādi tehniski palīglīdzekļi. Izskatoties šīs mantiņās diezgan traki, bet tie aktieri, kuri atsakās šādās ainās filmēties, neprotestējot mēģina šos „speclīdzekļus” uzstīvēt savam augumam. Mūsdienās gan arī tiek pielietota tāda lietiņa kā – „photoshop”.

#2

Nav brīnums, ka tieši tāpēc daļa Holivudas zvaigžņu un zvaigznīšu piekrīt filmēties erotiskajās ainās naturālā veidā, lai nebūtu jāpielieto viss šis arsenāls. Un šādu natūristu kļūst aizvien vairāk.

#3

Piemēram, aktrise Hollija Hantere (Holly Hunter), kura kopā ar Harviju Keitelu (Harvey Keitel) „spēlēja mīlestību” filmā „Klavieres”(The Piano) ir teikusi: „Es neatzīstu dublieres seksa ainām un vēl jo mazāk – „specapģērbu””. „Kādas muļķības! Ja negribi piedalīties šādās epizodēs, tad nevajag ķerties pie lomas vispār! Mēs ar Harviju pat neapspriedām šo jautājumu.” – tā Hollija Hantere. Speciālisti uzskata, ka mīlas ainiņas filmā iekļaujas tik organiski, ka piekrītot, lai tās atveidotu dublieri, aktrise nespētu nospēlēt savu lomu tik lieliski.

#4

Natālija Portmane (Natalie Portman), savukārt, bijusi ļoti neapmierināta , kad „Zvaigžņu karu” (Star Wars) filmēšanas laikā viņai nācies skūpstīties ar Heidenu Kristensenu (Hayden Christensen), kurš atveidoja jauno Dārtu Veideru. Vēlāk viņa atzinās, ja jutusies kā prostitūta, kad režisors viņai norādījis kā jāskūpsta partneris. Bet skūpstīja - un vēl piedevām abi diezgan daudz filmējās dažādās reklāmās, jo aktrise baidījās iegūt attiecīgu slavu.

#5

Ne visai liels šādu skatu cienītājs ir arī aktieris Maikls Duglass (Michael Douglas). Un kā gan ne!!! Iedomājieties, cik viņš bija noguris, kad sešu dienu garumā filmējās „gultas ainiņās” ar Šāronu Stounu (Sharon Stone) filmā „Pamatinstinkts” (Basic Instinct). Visa filmēšanas grupa atzīmē, ka aktieri esot bijuši pamatīgi nomocīti, viņiem sāpējis viss ķermenis, jo abiem nācies ieņemt dažādas uzbudinošas pozas un atrasties pastāvīgā sasprindzinājumā.

#6

Pēc filmas Maikls Duglass, kurš bija pazīstams ar savu nevaldāmo temperamentu, klīnikā izgāja ārstniecības kursu, kur ārstējās no seksuālās „narkomānijas”. Runā, ka filmēšanas laikā aktieris saņēmis pārāk lielu seksa devu. Bet ārsti nespēja palīdzēt un drīz vien, viņa sieva Diandra iesniedza laulības šķiršanas pieteikumu, jo nespēja izturēt pastāvīgo krāpšanu.

#7

Slavena Kimas Besindžeres (Kim Basinger) frāze ir -„Skūpstīties ar Mikiju Rurku (Mickey Rourke) ir tas pats, kas skūpstīt līdz malām pilnu pelnu trauku”. Aktieru attiecības, kuri filmēšanas laukumā atveidoja trakus mīļākos filmā „9 ½ nedēļas” (Nine ½ Weeks), dzīvē bija tālu no ideāla. Pēc aculiecinieku stāstītā, Kima ienīda un pat nedaudz baidījās no Mikija, kurš pret aktrisi bijis ļoti stingrs.

#8

Abi aktieri nekontaktējās ārpus filmēšanas laukuma un pat nesarunājās skatu uzņemšanas starplaikos. Reizēm viss nonācis līdz pilnīgam absurdam – Kima un Mikijs atteicās braukt vienā liftā. Bet neskatoties ne uz ko, filmējās bez dublieriem un jebkādiem palīglīdzekļiem.

#9

Salmas Haijekas (Salma Hayek) partneris Ēriks Mēbiuss (Eric Mabius) teleseriālā „Neglītā Betija” (Ugly Betty) ienīda erotiskos skatus pavisam cita iemesla dēļ. Tumšmatainā skaistule „atvilka” uz filmēšanas laukumu veselu lērumu savu suņu un tā vietā lai koncentrētos uz daiļās meksikānietes ķermeņa līnijām, Ēriks bijās, ka tik kāds kvekšķis viņam neiekož. „Viņai ir ļoti daudz suņu”- žēlojās aktieris. „Un kad viņi visi skraida visapkārt, tas nu nemaz nav seksuāli, bet drīzāk atgādina rosību uz ielas.”

#10

Bet aktrisi Džeimi Kingu (Jaime King), kura filmējās „Kokaīnā” (Blow) šīs ainiņas uzjautrina. Kad viņa filmējas skatos ar erotisku „piesitienu”, viņa knapi valdot smieklus. „Bet tas patiešām ir smieklīgi – tu guli gultā kopā ar mazpazīstamu vīrieti, deg visspilgtākās gaismas, apkārt drūzmējas milzīgs daudzums ļaužu un vēl stingrais onkulītis – režisors bļauj – „Motoru! Sākam!””- saka aktrise.

#11

Mēdz būt arī sarežģītāki uzdevumi. Leonardo Di Kaprio (Leonardo Di Caprio) filmas „Aptumsums” (Total Eclipse) tapšanas laikā nācās spēlēt mīlniekus...ar Deividu Tūlisu (David Thewlis), jo filmas stāsts ir par neparastām savstarpējām attiecībām starp diviem franču dzejniekiem – Artūru Rembo (Arthur Rimbaud) un Polu Verlēnu (Paul Verlaine). „Es to nesauktu par seksu”- teica Leo. „Mēs mīlējāmies. Rembo un Verlēns bija ļoti tuvi. Uzskatu, ka pārāk tuvi. Nācās daudz skūpstīties. Deivids turējās patiešām braši un pamazām mēs ar to apradām. Bet pirmo reizi es gandrīz apvēmos. Es skatos uz viņu un tūlīt man viņš ir jānoskūpsta, bet kuņģis man saka – „es negribu.””

#12

Aktrise Dženifera Džeisone Lī (Jennifer Jason Leigh) reiz kļuva neticami atklāta un pastāstīja par saviem erotisko skatu partneriem: „Starp viņiem ir ne mazums labu „mīlnieku”. Lieliski izpildītāji bijuši brāļi Boldvini (Baldwin) – Aleks (Alec) un Billijs (William). Spēlējot ar Aleku jutos tā, kā brauciena laikā pa „amerikāņu kalniņiem””. „Viņš prot pilnībā tevi aizraut, ir pilnīgi atbrīvojies, bez jebkādiem kompleksiem un viņam var uzticēties. Šis ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad tavs partneris ir tieši tas, ko viņš atveido. Mēs, protams, nemīlējāmies pa īstam, bet mūsu mīlas skati izskatījās pilnīgi patiesi.”

#13

Gadījies arī pilnīgi pretēji. Filmā „Trakie laiki Ridžmontas visusskolā” (Fast Times at Ridgemont High) aktieris Roberts Romanus (Robert Romanus) bijis diezgan skarbs. Viņš pat lāgā neesot uz Dženiferu paskatījies un skūpsta laikā košļājis košļājamo gumiju. Ja starp epizodēm viņa Robertam esot pieskārusies, viņš vienmēr satrūcies.

#14

Vairāk nekā pirms 35 gadiem Bernado Bertoluči (Bernardo Bertolucci) uzņēma filmu „Pēdējais tango Parīzē” (Last Tango in Paris). Padomju savienībā šīs filmas skatīšanos videoversijā gandrīz pielīdzināja kriminālnoziegumam. Pēc Marlona Brando (Marlon Brando) vārdiem, režisors gribēja lai viņš un aktrise Marija Šneidere (Maria Schneider) nodarbotos ar seksu pa īstam. Aktrise pēc erotisko skatu filmēšanas esot raudājusi no pazemojuma, bet Brando pēc tam 20 gadus neesot sarunājies ar Beroluči.

#15

Spāņu režisors Pedro Almodovars (Pedro Almodovar), savukārt, uzskata, ka „gultas skati” tikai traucē uztvert filmas saturu. Tāpēc viņš nekad savās filmās tos neizmanto. Viņa nodoms ir pateikt: „Viņi pārgulēja, bet tā kā tas, kas notika ir tik acīmredzams, tad to mēs izlaižam.” Tomēr tieši viņš piespieda Penelopu Krusu (Penelope Cruz), kura spēlēja vienu no galvenajām lomām filmā „Atgriešanās” (Volver), lielākai seksualitātei, pielikt dibenam liekos „vaidziņus”. Ar mākslīgo dupsi Penelope staigāja sešus mēnešus, kamēr notika filmēšana. Pēc aktrises teiktā, viņa tā pierada pie filmas varones tēla, ka pārdzīvoja emocionālu krīzi, kad bija jāšķiras ar mākslīgo dibenu.

#16

Padomju laikā sekss uz ekrāna nedrīkstēja būt. Pat aizdomas par iespējamo tuvību starp vīrieti un sievieti bija nepieļaujamas. Tagad tas skan smieklīgi, bet savā laikā filmu „Vēlreiz par mīlestību” (Еще раз про любовь) ierēdņi pilnīgi nopietni nosauca par pilnīgi amorālu, jo padomju meitene, iepazinusies ar vīrieti pirmajā vakarā aizbrauca pie viņa uz mājām. Šeit gan aktieriem nekādus palīglīdzekļus nevajadzēja, jo kinoskatītājs visas pikantās ainiņas varēja vienīgi iztēloties.

#17

Par pirmo „seksa bezdelīgu” PSRS kļuva filma „Mazā Vera” (Маленькая Вера). Filmai, kurā pirmo reizi varoņi ne tikai skūpstījās, bet arī tieši kadrā „nodarbojās” ar seksu bija milzīgi panākumi. Pie kinoteātru kasēm izveidojās milzīgas rindas, jo padomju pilsonim tas likās kā milzīgs brīnums. Šķiet, ka dažs labs pirmo reizi izdzirdēja vārdu sekss un bija stipri izbrīnīts, ka tāda nodarbe pastāv arī Padomju Savienībā.


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

Kā sarakstās dažādas Zodiaka zīmes?

SMS pērles

MEMES JOKI TEKSTIŅI ČATIŅI latviski

MEMES, JOKI, TEKSTIŅI, ČATIŅI latviski

MEMES un Joki latviski

MEMES un Joki latviski

Populārākais šobrīd

Nieru mazspēja, zarnu trakta asiņošana - bērnudārzos Siguldā smagi saindējušies 5 bērni.

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

Es i no Kurzem'! [1]

Vai Tu atceries, kā Rīga izskatījās pirms 40 gadiem?

2019 Horoskops - Auns!

10 fakti, kurus Tu, iespējams, nezināsi par suņiem.

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

TOP 10 AUTO 2019 GADĀ

1. oktobris - Starptautiskā senioru diena

Dažas idejas rudens DIY darbiņiem

Vai Tu atceries, kā Rīga izskatījās pirms 40 gadiem?

Par peldkostīmu ar pārāk atsegtu dibenu sacensībās tiek diskvalificēta peldētāja

Izmeklējot zarnu infekcijas izplatības cēloni Siguldā, PVD aizslēdzis dārzeņu pārstrādes ceha darbību Jelgavā  

No 2020. gada samazinās bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru

Es i no Kurzem'! [1]