3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir labākie mīlnieki

Pacasaris mēm ..

Ja esi otras pusītes meklējumos, tad dodies meklēt tieši šo trīs izredzēto zodiaka zīmju pārstāvjus. Kas zina, varbūt kāds no viņiem tieši šobrīd stāv tev blakus...

#1

3.vieta – Ūdensvīrs. Vīrietis - sapņotājs. Viņa izdoma un fantāzija sniedzas ārpus šīs pasaules. Ūdensvīru vīriešiem raksturīgas dzidri zilas un nebēdnīgas acis, kurās ir grūti nenoslīkt. Viņi ārēji ir ļoti harmoniski un rāmi. Tomēr tā šķiet tikai no ārpuses. Iekšēji viņos bango jūtu jūra. Ūdensvīru vīrieši noteikti būs tie, kuri piedāvās izmēģināt nebijušas sajūtas - sākot ar dušā iešanu ar zeķēm kājās un beidzot ar našķošanos trijos naktī ar siļķītēm ledusskapja gaismiņā.. Nebaidies un noriskē. Viņi zina, ko dara.

#2

2.vieta – Svari. Svaru vīriešiem partneres pašsajūta ir ārkārtīgi svarīga. Pašaizliedzība un prasmīga mēle ir viņa firmas zīme. Viņš samīļos katru tava ķermeņa centimetru un pielūgs tevi kā tikpat ļoti kā jebkura sieviete pēc 40 pielūdz savus astoņus kaķus. Gan ar mīļvārdiņiem gan neviltotajām rūpēm un našķīšu piedāvājumiem. Svaru zīmē dzimis vīrietis ar savu taktiku un prasmēm ir katras sievietes sapnis. Ar svaru vīrieti baudpilna (un ilga) nakts ir garantēta. Ļoti iespējams, ka no rīta pat būsi izpelnījusies brokastis ar sirsniņu no zemenēm un putukrējuma.

#3

1.vieta – Strēlnieks. Strēlnieka zīmes vīrieši varbūt nebūs tie uzticigākie, bet viņi zinās, kā likt dāmai justies labi. Strēlnieks ir uguns zīme, līdz ar to ir ļoti juteklisks un temperamentīgs. Šādus vīriešus bieži var sastapt saviesīgos pasākumos ar labu alkoholu un mūziku, jo viņi ir sabiedrības dvēseles. Ja joprojām nezini, kā viņu atrast, dodies uz jebkuru bāru vai brīvdabas pasākumu ar mūziku un meklē to cilvēku ar glāzi rokās, kurš acīmredzami ir bara jokupēteris un labāko stāstu autors. Iespējams, uzvilcis kaut ko, kas tiev liks nodomāt kaut ko starp ‘’Jēziņ, viņš nopietni???’’ un ‘’Wow, cik seksīgi!’’ Strēlnieks pēc būtības ir cilvēku cilvēks, kuram patīk tuvība un intimitāte.

#4


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji