Neizskaidrotas anomālijas pasaulē

Anomālās zonas ir izkaisītas pa visu planētu. Laikam slavenākais būtu Bermudu trīsstūris, bet arī bez šī ir daudz dīvainību, kas nepārtrauc pārsteigt, un liks vai lielākajam skeptiķim noticēt, ka brīnumi eksistē.

Gravitācijas kalns, Indija

Ja novietos transportlīdzekli noradītajā vieta, tad tas pārvietosies augšup. Daži to uzskata vien par ilūziju, bet citi vaino magnētisko anomāliju.

Dolmeni

Vai tā ir Koreja, Krievija, Ķīna, Indija, Izraēla vai Lielbritānija un Īrija, bet visās šajās valstīs atradīsies dolmeni - masīvas būves no akmens, celtas laikā, kad cilvēkiem nevajadzēja būt spējīgiem neko tādu uzbūvēt. Vai tās ir observatorijas, vai arī kas cits, bet pie dolmeniem ir novērtoas arī anomālās zonas.

Mūžīgās liesmas ūdenskritumi, ASV

Tas ir mazs ūdenskritums, kura apkārtnē notiek gāzes izdalīšanās. Tā nav parasta gāzes noplūde no pazemes rezervuāra, bet gan nenoskaidrotu iemeslu dēļ gāze veidojas pašos iežos.

Frangokastello pils, Grieķija

Vienīga vieta pasaulē, kur katru gadu maija beigās, parasti no rītiem, kad jūra ir mierīga un gaisā ir daudz mitruma ap 10 min var novērot mirāžu laikā - karavīru grupa dodas no Čaralambos klostera uz Frangokastello pili. Vācu karavīri 2. pasaules kara laikā esot pat sākuši šaut uz to, jo tas viņus pārbiedēja.

Jihlavas katakombas, Čehija

Pēc leģendas šajās katakombās var dzirdēt ērgeļu skaņas, kuras 1996. g. esot ierakstītas. Tajās nav nevienas istabas, kas varētu radīt tādas skaņas, bet katakomb as izpētīja arī psihologs, lai pārliecinātos, vai tas nav masu halucinācijas gadījums, bet pats dīvainākais esot spīdošais koridors. Iespējams, ka pie vainas varētu būt nacisti, kas sienas bija nokrāsojusi, bet nav atrastas krāsas pēdas uz tuneļa sienām.

Akmens mežs, Ķīna

Tas varētu būt viens no iespaidīgākajiem monumentiem Ķīnā. No kaļķakmens veidotie pilāri laika gaitā ir bijuši pakļauti erozijai, bet pats pārsteidzošākais ir Qifeng alā. Katru gadu no augusta līdz novembrim šajā alā pazemes upē ik pēc 30 min veidojas atvars, kas izzūd pēc dažām minūtēm.

Piecu krāsu upe, Kolumbija

Gada lielāko daļu šī upe ne ar ko neatšķiras no citām, bet vasarā tā nokrāsojas dažādās krāsās - sarkans, dzeltens, zils, zaļš un violets. Pēc leģendas zem šīs upes atrodoties La Mojana (Ūdeņu mātes) bagātības

Asins ūdenskritumi, Antarktīda

Šis ūdenskritums nesasalst pat pie -10 grādiem, bet, kā ir parādījuši pētījumi, tad pie vainas varētu būt īpašā mikrofauna, kas dzīvo zem šī ledāja. Lai cik dīvaini tas nebūtu, bet šī vieta noder astrobiologu pētījumiem, jo ir maksimāli pietuvināta skarbajiem apstākļiem, kādus var novērot arī uz ledainajiem Jupitera pavadoņiem.


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji