15 konspirāciju teorijas un dīvaini notikumi

Dīvainības un gluži neticamas lietas ir mums visapkārt. Šajā rakstā tu varēsi iepazīties ar vairākām dīvainām un neticamam lietām, teorijām. Izvēle ticēt vai neticēt, pieder tev.

#1

1. Šī gadsimta sākumā, kāds vīrietis nopirku rančo Teksasā. Viņš ievēroja putnu biedēkli lauka vidū. Kad vīrieties sāka tuvoties šīm putnu biedēklim, viņš sajuta puvuma smaku. Kad vīrietis novilka drēbes putnu biedēklim, viņš atklāja, ka putnu biedēklis patiesībā ir cilvēka skelets.

2. Ja kādreiz atrodies tādā stāvoklī, ka nespēj noteikt esi nomodā vai sapņo - mekle pulksteņus. Pulksteņi sapņos nekad neparādās.

3. 2007. gadā Aļaskā nogalināja vali. Valī tika atrasts harpūnas gals, kuru pēc apskates novērtēja, kā taisītu 1880. gadā. Tas nozīmē, ka šīs valis bija vismaz 137 gadus vecs un tiek uzskatīts par visilgāk dzīvojošo zīdītāju uz Zemes.

4. 1997. gadā 3 jemenieši centās iesūdzēt tiesā NASA par to, ka NASA ir nolaidusi savu izpētes robotu viņu īpašumā. Tikai īpašums nav uz Zemes bet gan Marsa uz kuru tiesības piederējušas jemeniešu senčiem jau 3000 gadus.

5. 1964. gadā ASV valdība veica eksperimentu, kurā tika izvēlēti 3 fizikas studenti un viņiem bija jāizveido Atombumba tikai no tām zināšanām, kuras var iegūt publiski. Pēc 10 gadiem viņiem tas izdevās.

6. Heopsa jeb Lielās piramīdas koordinātes sakrīt ar gaismas ātrumu.

7. ASV ir simtiem mirušu cilveku, kuri ir iesaldēti šķidrajā slāpeklī ar cerību, ka kādreiz tehnoloģijas būs pietiekami attīstītas, lai viņus varētu atdzīvināt.

8. Ņūdžersijas Klintona ceļs tiek uzskatīts par ja ne briesmīgāko, tad noteikti vienu no briesmīgākajiem ceļiem uz pasaules. Šis ceļš saistās ar neskaitāmiem dīvainiem un briesmīgiem stāstiem un notikumiem, tajā skaitā slepkavībām, sātanistiem, mafijas kariem, spoku stāstiem, dīvainām radībām ar sarkanām acīm utt.

9. Cilvēks vidēji dzīves laikā 6 reizes izbēg no nāves.

10. Tiek stāstīts, ka 12. gadsimtā Safolkā (Anglijā) tika atrasti 2 bērni ar zaļu ādu. Atrastie nespēja informēt atradējus par sevi, savu dzīves vietu vai jebko citu, jo viņi neprata runāt nevienā no zināmajām valodām. Bērni atteicās no jebkura piedāvātā ēdiena, izņemot pupiņas. Vēlāk viņi esot izdzīvojuši ēdot dažādu augu sēklas.

11. Itāļu sērijveida slepkava Leonarda Ciančellī atbrīvojās no līķiem tos pārtaisot ziepēs.

12. Pastāv grāmata, kas pilna ar dīvainiem rakstiem un "buramvārdiem". Tā ir vairāk nekā 800 gadus veca, 3 pēdas gara un 2 pēdas bieza. To sauc par "Sātana grāmatu".

13. Snapchat un Instagrama filtri ir FIB izveidota sejas atpazīšanas datu bāze.

14. Kā vienu no skaidrojumiem, kāpēc ar katru gadu pieaug dažādu jaunu slimību un to mutāciju skaits, skaidro to, ka vainīga ir globālā sasilšana. Kāpēc? Jo vairākas "slimības" jeb to pārnēsājošie mikroorganismiem tūkstošiem gadu ir bijuši iesaldēti polārajā ledū, tagad, kad šis ledus ar katru gadu ar vien vairāk kūst - baktērijas izplatās pa pasauli.

15. 1933. gadā, kāda japāņu skolniece veica pašnāvību ieleceot Ošimas salas vulkāna krāterī. Tas izraisīja briesmīgu trendu - līdzīgā veidā nākamajā gadā pašnāvību veica vel 944 cilvēki.


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji