Aktieri, kas gāja bojā nepabeidzot savu pēdējo filmu.

Šajā rakstā par aktieriem un aktrisēm, kas gāja bojā laikā, pirms filma kurā viņi filmējās tika pabeigta. Šo slavenību nāves bija šokējošas un sēras par viņu pāragro aiziešanu jūtamas visā pasaulē.

#1

2013. gada 30. novembrī pasauli šokēja Pola Vokera pāragrā nāve autoavarijā. "Fast & Furious" zvaigzne atradās ceļā uz kādu labdarības pasākumu, kad Porsche vadītājs, Vokers atradās blakus sēdeklī, nenovaldija auto stūri un ietriecās kokā. "Fast & Furious 7" bija tikai filmēšanās vidū, kad notika šī traģēdija. Pēc traģiskā notikuma Universal Pictures uz nenoteiktu laiku attcēla turpmāko filmas uzņemšanu. Klīst baumas, ka jaunajā filmā būšot kādri no Vokera traģiskās avārijas.

#2

2008. gada 22. janvārī savā Manhetenas dzīvoklī no narkotiku pārdozēšanas miris tika atrasts nu jau par leģendāro aktieri uzskatītais Hīts Ledžers. Šis traģiskais negadījums notika neilgu laiku pēc Betmena filmas "The Dark Knight" filmēšanas sākšanas, kurā Ledžeram bija atvēlēta ļaundara Džokera loma. Filma pateicoties mūsdienu tehnoloģijām tika pabeigta arī bez Ledžera un guva fantastiskus panākumus.

#3

Visu laiku slavenākā Holivudas blondīne Merlina Monro 1962. gada 5. augustā tika atrasta mirusi savas mājas guļamistabā. Tolaik viņa filmējās komēdijā "Something's Got to Give" un mira kamēr filmas filmēšana bija tikai pusē. Monro nāve joprojām plaši tiek apspriesta un dažādi sazverestību teoriju piekritēji izsaka ar vien jaunus viedokļus par to, kas tad īsti notika ar Monro . Oficiālais nāves slēdziens ir narkotiku pārdozēšana.

#4

Seriāla '' Radīti Skatuvei '' zvaigzne Korijs Monheits tika atrasts miris Vankūveras vasnīcas nummuriņā, Kanādā 2013. gada 13. jūlijā. Policija kā nāves iemeslu apstiprināja nāvējošu kombināciju starp heroīnu un alkoholu. Viņš nomira starp seriāla ceturto un piekto sezonu.

#5

Aktrise Natālija Vuda noslīka 1981. gada 29. novembrī pie Katalīnas salas, Kalifornijā. Viņa bija devusies atpūtas braucienā kopā ar vīru Robertu Vāgneru un aktieri Kristoferu Valkenu ar ko filmējās kopā savā pēdējā filmā '' Brainstorm'' . Aktrise mira filmas filmēšanas vidū.

#6

Pazīstamais Austrālijas dokumentālo filmu aktieris un dzīvnieku aizstāvis Stīvs Īrvins, kas labāk pazīstams kā '' Krokodilu Mednieks'' mira 2006. gada 4. septembrī. Viņu filmešanās laikā sirdī sadūra dzeloņraja. Tobrīd tika filmēta filma par zemūdens pasauli "Ocean's Deadliest."

#7

Džonu Kendiju piemeklēja sirdslēkme un viņš nomira 1994. gada 4. martā tikai stundu pēc tam, kad bija nofilmējies savā pēdējā ainā komēdiju filmā "Wagons East!"

#8

Kad tika filmēta seriāla "Suddenly Susan," trešā sezonā, tā aktieris Deivids Striklends 1999.ga 22. martā izdarīja pašnāvību pakaroties savā Lasvegasas viesnīcas nummurā.


Karalis
Rutīnā kopš Feb 2019

Vairāk no Karalis

Pasaules lielākais asins sūcējs.

Dzemdēt 2kg kokaīna?

Viņi izdzīvoja ziemā - stindzinošos apstākļos!!!

Mistiski citplanētiešu artefakti.

6 Neizskaidrojamas mistērijas.

Vai Tesla vainīgs pie Tunguskas sprādziena?

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji