Modeles drastiskās pārmaiņas.

Modes bizness ir nežēlīgs bizness un šī sieviete tam ir labs piemērs. Lai paliktu modes biznesā, viņa pat bija gatava pārtapt par vīrieti.

#1

Sievietēm ir grūti izsisties modes biznesā un vel grūtāk savu izcīnīto vietu saglabāt. Laiks nevienu nesaudzē arī modes biznesā, kur vecākājām modelēm uz papežiem min piemīlīgas astoņpadsmitgadnieces. Šī stāsta varone gandrīz zaudēja savu mīļoto darbu, bet tomēr atrada veidu kā noturēties virs ūdens. Pirms dažiem gadiem Seijloras Elliotas attēli rotāja daudzus stendus visā pasaulē, bet ar laiku viņas slava sāka izbalēt tā pat kā viņas modeles karjera.

#2

Šādi dzīves pavērsieni 31 gadu veco modeli piespieda domāt par savu nākotni modes biznesā. Seijlore izdomāja iet Keisijas Legleras pēdās, kas bija pirmā sieviete, kas strādājusi vīriešu modeļu aģentūrā Ford. Paskatoties vēsturē, Seijlora saprata, ka ir pāris modeles, kurām ir izdevies ielausties vīriešu modes pasaulē pietiekami veiksmīgi. Sieviete nolēma nogriest savus matus, samazināt krūtis un doties laimes meklējumos pa vīriešu modes āģentūrām.

#3

Viņas mēģinājumi glābt savu karjeru vīriešu modes biznesā izrādījās veiksmīgi un drīz vien viņa kļuva par modeli, kas atkal pozē fotogrāfiem. Tik šoreiz viņa pozeja nevis kā sieviete, bet gan kā vīrietis. 31 gadu vecajai sievietei vizuālā dzimuma maiņa palīdzēja izvairīties no lielākās daļas modeļu bēdīgo likteni kļūstot vecākām, kad galu galā viņas no prožektoru gaismām nobīda vēl nepilngadīgas meitenes.

#4

Sieviete stāsta, ka vīriešiem gadu gaitā ir daudz vieglāk saglabāt savu skaistumu un viņi tik ātri nenoveco un nezaudē vietu modes biznesā. Modelēm sievietēm un modeļiem vīriešiem ir ļoti atšķirīga darba pieeja un kritēriji. Seijlore saka, ka vīriešiem modeļiem ir daudz vieglāks darbs nekā sievietēm modelēm. Pieņemt lēmumu kļūt par modeli vīrieti viņai nesagādājā nekādas grūtibas. Vienīgi draudzenes sakot, ka viņa ir kļuvusi daudz vīrīšķīgāka un tas esot mazliet dīvaini.

#5

Seijlora ir arī precējusies un viņas vīrs Adams sākumā nebija sajūsmā par sievas lēmumu tik drastiski mainīt savu izskatu. Adams saka, ka sākumā bija dīvaini redzēt savā sievā vīrišķības pazīmes, bet ar laiku viņš esot pieradis, jo tomēr viņa bija sieviete. Ejot pa ielu gan esot diezgan neērti, jo cilvēki atskatoties un domājot, ka viņi ir geju pāris. Dažreiz pat ir nācies dzirdēt aizskarošas piezīmes, bet līdz brīdim, kad Seijlora ierunājās savā sievišķajā balsī.


Karalis
Rutīnā kopš Feb 2019

Vairāk no Karalis

Pasaules lielākais asins sūcējs.

Dzemdēt 2kg kokaīna?

Viņi izdzīvoja ziemā - stindzinošos apstākļos!!!

Mistiski citplanētiešu artefakti.

6 Neizskaidrojamas mistērijas.

Vai Tesla vainīgs pie Tunguskas sprādziena?

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji