Pazīstami politiķi arvien biežāk par miesassargiem izvēlas sievietes

Miesassarga tēls mums galvenokārt asociējas ar sportiskas miesasbūves vīrieti tumšā uzvalkā, saulesbrillēs un ausī ievietotu sarunu iekārtas austiņu, taču realitātē arvien biezāk šo darbu veic sievietes.

Patiesībā sievietes-miesassarga amats paŗādījās jau pirms vairakiem gadsimtiem un tas bija populārs daudzās pasaules valstīs. Jau Senajā Ēģiptē par faraonu un priesteru drošību rūpējas sievietes, jo viņi uzskatīja tās labāk jūt iespējamos draudus drošībai un ir uzticamākas. Tādās pašās domās bija arī Indijas, Ķīnas un Āfrikas valdnieki, kuru miesassargi galvenokārt bija sievietes. Viena no prasībām šī amata pildīšanai bija tāda, ka sievietei jābūt nevainīgai vai arī sievietei bez bērniem. Lai topošā sieviete-miesassargs būtu agresīvāka, viņu sterilizēja. Priekšroka tika dota arī lesbietēm, jo vairums ienaidnieku bija vīrieši un bija mazāks risks, ka sieviete varētu viņā iemīlēties.

Muamārs Kadāfi

Viņš par par miesassargiem izvēlējās tikai sievietes. Kadāfi uzskatīja, ka dabas dotā intuīcija sievietēm labāk ļauj sajust iespējamās briesmas jeb uztvert "nāves vēja" vēsmas. Un vinš nekļūdījās - 1998. gadā Lībijas līderis izglābās no nāves. Viena no apsardzes sievietēm aizsedza viņu ar savu ķermeni un gāja bojā, kad kortedžai uzbruka islama fundamentālisti.

Viņa apsardzes sievietes ne tikai tēmīgi šauj, bet arī var nogalināt pretinieku ar plikām rokām. Viņām jābūt arī nevainojami teicamam fiziskajam un psiholoģiskajam stāvoklim. Bez šīm prasībām, Muamārs skatījās, lai sievietes būtu arī simpātiskas pēc skata.

Skaista sieviete, skatoties teroristu acīm, bieži vien netiek uztverta kā potenciāls drauds viņu darbībai.

Hilarija Klintone

Vēl esot ASV Valsts sekretāra amatā, viņa jau atradās miesassargu-sieviešu ielenkumā, kuras tika par sauktas par "Hilarijas enģeļiem". Pēc skata simpātiskās un trauslās sievietes patiesībā jebkurā brīdī bija gatavas mirt aizstāvot Hilariju. Viņas bija lieliski sagatavotas, briesmas sajuta jau intuitīvā līmenī, prata šaut no dažādiem ieroču veidiem (pat atrodoties ar kājām gaisā). Sieviešu prieksrocība bija arī tas, ka viņas ar Hilariju varēja kopā atrasties arī dušā vai tualetē.

Lielbritānijas karaliskā ģimene

Šajā ģimenē sievietes-miesassargi ir ierasta lieta, jo tieši sieviete apsargāja arī princesi Diānu, tādēļ ka pirms tam Diānai atgadījās dienesta romāniņš ar iepriekšējo miesassargu vīrieti. Kopš tā laika karaliene Elizabete nevienam vīrietim apsargāt savu ģimeni vairs neļāva.

Par Kembridžas hercogienes drošību jau varākus gadus rūpējās seržante Emma Poberta. Runā pat, ka abas dāmas ir kļuvušas par draudzenēm, taču tas netraucē Pobertai rūpēties par Keitas Midltones drošību visaugstākajā līmenī, aizsargājot viņu ne tikai no teroristiem, bet arī no parastajiem pustrakajiem faniem.

Prinča Harija sieva Megana Mārkla karaliskajā ģimenē ir diezgan nesen, bet viņai jau ir sava sieviete-miesassargs. Viesojoties Austrālijā Meganu ielenca fanātu pūlis, šķērsojot viņas ceļu. Pēkšņi parādījās gara auguma blondīne, kura nolika pūli pie vietas un atbrīvoja ceļu Meganai. Par šo blondīni gandrīz nekas nav zināms, kā tikai tas, ka nesen viņa vēl strādāja policijā.


pyrathe
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no pyrathe

Dzīres Kuldīgā 2019

Gaidot "Metallica" koncertu, notikušas izmaiņas pat Tartu ģērbonī

Maskavā parādījies gigantisks Eds Šīrans

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

PSRS laiku bērnības dienu kolekcija: nozīmītes

Piedalies čeku loterijā un laimē līdz pat 20 000 EUR

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji