Slavenības, kuras izbeidza savu dzīvi ar pašnāvību

Lai arī cik skumji tas būtu, taču arī slavenības bieži vien izdara pašnāvību. Pašnāvība slavrnību starpā vienmēr šokē, jo liekas, ka esot bagāts un veiksmīgs, esi arī laimīgs. Patiesību sakot, daudzas slavenības cieš no depresijas un citām garīgām slimībām.

Robins Viljamss - 63 gadi

Viena no šokējošākajām pašnāvībām Holivudas vēsturē notika 2014. gadā, kad pakārās aktieris un komiķis Robins Viljams. Vēlāk atklājās, ka aktieris slepus cīnījās ar Parkinsona slimību, veģetatīvo distoniju un depresiju.

Deivs Mirra - 41 gads

BMX leģenda Deivs Mirris izbeidza dzīvi ar pašnāvību izšaujot ar pistoli sev galvā. Dažas stundas pirms notikušā viņš publicēja savas sievas bildi internetā. Viņš pameta ne tikai savu sievu, bet arī divus savus bērnus

Merilina Monro - 36 gadi

Leģendārā skaistule nomira pārdozēšanas rezultātā. Merilina bija seksualitātes ikona, bet tuvinieki stāsta, ka viņa izjuta lielas bailes un bieži krita depresijā, kā arī viņai negaidīti un strauji mainījās noskaņojums. Tas liecina par to, ka aktrise varēja ciest no psihiskas slimības, kas arī kļuva par iemeslu viņas pašnāvībai. Pašnāvība ir tikai oficiālā teorija, tomēr pastāv arī citas.

Simona Battle - 25 gadi

Simona bija amerikāņu aktrise, "X-faktora" fināliste un grupas "G.R.L." dalībniece. Viņa uztaisīja pašnāvību 2014. gada rudenī, pakārdamās savās mājās Kalifornijā. Pēc Simonas nāves, viņas menedžers esot atzinis, ka viņa cieta no depresijas finansiālu problēmu dēļ.

Kurts Kobeins - 27 gadi

Grupas "Nirvana" solists uztaisīja pašnāvību iešaujot sev galvā 1994. gada pavasarī. Kobeins ilgi cīnījās ar narkotiku atkarību un depresiju. Neilgi pirms pašnāvības, dziedātājs ārstējās klīnikā. Arī šeit pašnāvība ir atzīta oficiāli, tomēr pastāv vēl citas sazvērestības teorijas.

Šakirs Stjuarts - 34 gadi

Stjuarts nošāvās savas mājas vannasistabā. Viņa tuvinirki apgalvo, ka pāris nedēļas pirms notikušā, viņš sāka uzvesties dīvaini, bet viņi vienkārši nepaspēja neko padarīt.

Wendy O. Williams - 48 gadi

Pank-grupas "Plasmatics" soliste, kura bija slavena 90tajos gados. Viņa izbeidza dzīvi ar pašnāvību 1998. gadā, iešaujot sev galvā mežā, netālu no savām mājām Konektikutā. Viņas tuvinieki apgalvo, ka viņai bija smagi dzīvot parastu dzīvi pēc tādas slavas, un ilgu laiku viņa bija depresijā.

Aleksandrs Maksvīns - 40 gadi

Vispasaulē pazīstamais britu modes dizainers izdarīja pašnāvību 2010. gadā nedēļu pēc tam, kad māte nomira no vēža. Par viņa pašnāvību tika daudz runāts, parcik dizainers izlēma "aiziet skaisti", izdzerot kokaīnu un miegazāles un pakārās savā mīļākajā jostā.

Lūsija Gordone - 28 gadi

Britu aktrise pazīstama pēc filmām "Intuīcija" un "Zirnekļcilvēks 3". Viņa pakārās savā dzīvoklī Parīzē. Viņa atstāja pāris pirmsnāves vēstules, kurās sīki aprakstīja savas pēdējās vēlēšanās. Viņu atrada vīrs.

Džonijs Levis - 26 gadi

2012. gadā aktieris noleca no mājas jumta. Pirms nāves viņš nogalināja mājas saimnieci pusmūža vecumā un viņas kaķi. Aktiera ģimene skaidro, ka viņš cieta no galvas traumas, kuru tā arī neizdevās izārstēt, kas arī noveda pie psihiskajiem traucējumiem.

Dana Plato - 34 gadi

Pēc veiksmīga šovbiznesa viņu gaidīja vairāki gadi nabadzības un narkotiku lietošana. Viņa nomira no pārdozēšanas 1999.gada pavasarī.

L'Wren Scott - 49 gadi

Slavrna modes dizainere, kura ilgu laiku satikās ar "Rolling Stones" solistu Miku Džageru. 2014. gadā viņa pakārās savā šallē pēc ilgas cīņas ar depresiju.

Lī Tomsons Jangs - 29 gadi

Margery Epstein/ WENN

Lī bija "Disney" kanāla zvaigzne un pēdējos dzīves gadus filmējās "Rizzoli & Isles". Vienā brīdī viņš neieradās uz jaunas sērijas filmēšanos, un policisti atrada viņa līķi. Viņš iešāva sev galvā ar pistoli. Vēlāk tika atklāts, ka Lī bija bipolārie traucējumi un cieta no smagas depresijas.

Ārons Švarcs - 26 gadi

Interneta hakeris, programmētājs Ārons Švarcs izbeidza dzīvi ar pašnāvību 2013. gadā, kad pret viņu izvirzīja apsūdzību par krāpniecību. Viņam draudēja 50 gadu cietumsods, bet viņš pakārās savā dzīvoklī Ņujorkā.


ELYS
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no ELYS

Jāņu tradīcijas, par kurām Tev derētu atsvaidzināt zināšanas

Un Tu domā, ka Tev dzīvē neveicas?

Iedomas pret realitāti - 20 vilšanās pierādījumi

Slavenības, kuras vienādās kleitās izskatās pavisam atšķirīgi

13 dzīvnieki, kuru rīcību var saprast tikai viņi paši

10 dīvainākās lietas, kuras cilvēki piekrita izdarīt naudas dēļ

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji