Desmit sportisti, kuri visskaļāk nes Latvijas vārdu pasaulē!

Šaj stāstā būs desmit sportisti kuri visskaļāk nes Latvijas vārdu pasaulē!!

1. Martins Dukurs

Martins Dukurs uzskatāms par savas paaudzes talantīgāko pasaules skeletonistu, turklāt savas dominances dēļ iesaukts par skeletona karali. Martins nevienā brīdī nav aizmirsis par savu dzimteni Latviju un bieži pēc uzvarām viņu rotā mūsu valsts karogs. Sportists vienmēr ar lielu prieku sagaida latviešu līdzjutējus, kuri devušies līdzi uz kādu no posmiem!

2. Māris Štrombergs

AP

Divkārtējais olimpiskais BMX čempions Māris Štrombergs karjeras laikā izcīnījis daudz svarīgu uzvaru. Par to liecina abas zelta medaļas, kuras iegūtas Pekinā un Londonā. Mūsu BMX braucējs ar šiem svarīgajiem panākumiem daudziem sporta faniem pasaulē licis kartē un google.com meklēt Latvijas atrašanās vietu. Ceram, ka arī pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm latvietis to izdarīs vēlreiz.

3. Kristaps Porziņģis

AP

Talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis ātri vien Ņujorkas fanu ūjināšanu NBA drafta naktī prata pārvērst par uzslavām un pozitīvām emocijām. Sportists uzskatāms ne tikai par Latvijas vārda nesēju pasaulē, bet drafta naktī basketbolists devās ar īpaši šūtu uzvalku mūsu valsts karoga krāsās!

4. Zemgus Girgensons

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons ar savu iekļūšanu pagājušā gada NHL Visu zvaigžņu spēlē izpelnījās lielu uzmanību un ažiotāžu. Mazā Latvija pārliecinoši iebalsoja uzbrucēju šajos hokeja svētkos un pierādīja, ka kopā latvieši var! Arī pats sportists vienmēr priecājas par mūsu faniem ASV, turklāt pats ir liels Latvijas patriots.

5. Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs

Pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš kļuva par pirmajiem latviešu sportistiem, kuri spēja triumfēt pasaules kausa kopvērtējumā, kā arī 2015. gadā triumfēja Eiropas čempionātā. Starp pasaules un Eiropas lielvalstu pludmales volejbola pāriem, mūsu sportisti pierādīja, ka Latvija var!

6. Pauls Jonass

f64

Talantīgais motobraucējs Pauls Jonass Latvijas motokrosa vēsturē šogad sasniedz jaunus augstumus. Jonass pasaules čempionāta MX2 klases kopvērtējumā ieņēma augsto otro vietu un ierakstīja savu vārdu vēstures grāmatās. Sportists palīdzēja arī Latvijas izlasei Nāciju kausu sacensībās, un motobraucēja popularitāte strauj aug.

7. Kaspars Stupelis

f64

Motosportists Kaspars Stupelis šogad kopā ar beļģu braucēju Etjēnu Baksu triumfēja Pasaules kausa motokrosā blakusvāģiem kopvērtējumā. Pasaules elitē Stupelis startē jau 14(!) sezonu un ar saviem panākumiem daudz reižu latviešiem licis juties lepni!

8. Reinis Nitišs

Rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs pagājušajā sezonā FIA Rallijkrosa pasaules čempionāta kopvērtējumā ieņēma augsto trešo vietu. Šī sezona tik veiksmīgi neizvērtās, tomēr tikai 20 gadus jaunais braucējs ne reti savus panākumus veltīja Latvijai. Turklāt latviešu dalība rallijkrosa sacensībās ir viens no iemesliem, kāpēc mūsu valstī šogad norisināsies desmitais čempionāta posms!

9. Mairis Briedis

Latviešu bokseris Mairis Briedis iepriekšējā gadā uzvarēja visās cīņās un uzveica bokserus Bjernu Blaški, Emrisu Altintasu, Manuelu Čarru un Lāslo Hubertu. Atmiņā daudziem paliks cīņa Čečenijā ar vācu sportistu Manuelu Čarru, kur pēc uzvaras mūsu sportists ietinās valsts karogā. Briedis ar saviem panākumiem noteikti nes mūsu valsts vārdu pasaulē!

10. Oskars Melbārdis

AP

Bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar saviem stūmējiem pērnajā sezonā kļuva par pirmo latviešu sportistu un tikai piekto pilotu vēsturē, kurš vienā sezonā Pasaules kausā triumfējis gan divnieku, gan četrinieku vērtējumā. Arī pēc uzvarām Oskars bieži ietinās mūsu karogā un lepni priecājās, ka ir latvietis!


SensejsLV
Rutīnā kopš Aug 2019

Vairāk no SensejsLV

TOP 8 izstādē “Auto 2019”: tas tev noteikti jāredz

Daugavpilī nodur vīrieti

'PNB bankai' iestājusies faktiskā maksātnespēja, garantētās atlīdzības izmaksās 'Citadele'

Populārākās neatkarīgās Latvijas filmas TOP 10

Otrais pasaules karš citā skatījumā. Nežēlīgais karš Āzijā un Klusajā okeānā.

Zviedru pūdētā siļķe, jeb Surströmming.

Populārākais šobrīd

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

Kodolnegadījums Krievijā: ārstus nebrīdina, ka cietušie ir bijuši pakļauti radiācijai

Vēsturiski reti foto no Černobiļas (1986. gads)

”Lauku sētas” Ingars saderinājies ar savu mīļoto puisi Oliveru

MEMES un Joki latviski

VID darbinieces vīrs - bruņotas PVN izkrāpēju bandas dalībnieks

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

MEMES latviski 28.07.2019

Latviešu MEMES un JOKI (20.06.2019.)

Arī latviešiem ir PIKANTO filmu aktrises

Neķītrības vēsturē

Pīrsings intīmajā vietā!? Kāpēc nē?

Kā es ar kaimiņienes vāverīti spēlējos

Slepenie vārdi, kurus izmanto apkalpes locekļi, lai savā starpā komunicētu