Vīriešu pretmasturbācijas ierīce

Kādreiz tika uzskatatīts, ka ne tikai masturbēšana ir kaitīga, bet arī nakts pollūcijas ir slimība. Tai bija pat nosaukums "spermatorrhoea". Kā to ārstēja? Ar speciālu ierīci, ko sauca par "jugum penis". Principā tās bija tādas kā lamatas ar asiem zobiem, kas aizcirtās iestājoties erekcijai, tai vajadzeja arī cīnīties pret masturbāciju. Taču ta nebija vienīgā ierīce, kas tika izgudrota 18., 19. un 20. gs., lai novērstu masturbaciju. Mazāk brutālas ierīces vienkārši pārklāja dzimlocekli un sēkliniekus. Taču kāpēc tas vispār tika darīts?

#1

Ja pirms 18. gs. šī nodarbe tika uzskatīta vienkārši par grēkpilnu nodarbi, kas kropļo dabisko seksu, jo tā rezultātā nevar iestāties grūtniecība, tad ar 18. gs. sākās šīs nodarbes padarīšana sava veida slimību. Pēc Samuela-Augusta Tisso uzskatiem, ko viņš publicēja 1758. g. masturbācija rada debīlismu, redzes zudumu, gremošanas traucējumus, impotenci un vēl daudzas citas komplikācijas. Kā vēl viena problēma tika minēts vājprāts, ko rada masturbācijas laikā smadzenēm pieplūstošais pārlieku lielais aisns daudzums. Pēc idejas tas pārslogo nervu sistēmu un tāpēc iestājas vājprāts. Vēl līdz pat 19. gs. vidum šāda veida teksti tika uzskatīti par autoratīviem dokumentiem. Daži ārsti pat uzskatīja, ka 2/3 no visām slimībam rodas no masturbācijas un tās rezultātā var iestāties pat nāve. Līdz ar to pret to vajadzēja cīnieties un radās šādas un līdzīgas ierīces.

#2

Šādi uzlikņi tika valkāti zem apģērba. Tos nostiprināja vietā ar ādas jostu ap vidukli. Tas droši vien izskatījās diezgan interesanti zem biksēm.

#3

Kā diezgan paradoksāla lieta, taču savulaik ne mazāk nopietns pretmasturbācijas pasākums tika uzskatīta Grahama krekeri. Tiem vajadzēja pazemināt libido, tāda pati ideja arī attiecās uz Keloga radītajām pārslām. Kelogs uzskatīja, ka ass un salds ēdiens palielina libido, tāpēc viņa radītās pārslas tika uzskatītas par risinājumu tam (tad tāpēc tās ir tik bezgaršīgas)


The Diāna
Rutīnā kopš Jan 2019

Vairāk no The Diāna

10 fakti, kurus Tu noteikti nebūsi dzirdējis

Besī kāds? Re, 28 idejas, kā «uzbraukt» ar glanci

Jociņi pirmdienai

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Sekmīga avārijas nosēšanās, bet neviena izdzīvojušā - Saudia reiss 163

Ir saņemta ziņa no citplanētiešiem

Populārākais šobrīd

Dzīres Kuldīgā 2019

Svaiga gaļa no Krievijas

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?

Krievuškas un paklāji

Ar metāla detektoru pa pludmali 2019 (jūlijs)

Neveiklie atgadījumi drāžoties ...

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

Patiess stāsts par meiteni, kuru izspiegoja, bet viņa to nezināja.

Tetovētāji ar līkām rokām izdrātē dzīvi

Latviešu MEMES un JOKI (22.07.2019.)

Kas tracina vegānus Krievijā?

Dzīres Kuldīgā 2019

Globālā sasilšana? Alpos 3400 m augstumā ir izveidojies ezers

Svaiga gaļa no Krievijas soc. tīkliem

Krievuškas un paklāji