Vai Zeme spētu izdzīvot bez cilvēkiem?

Vai kāds kādreiz ir domājis par to, kas notiktu, ja rīt pēkšņi visi cilvēki uz zemes pazustu? Ne nomirtu, bet vienkārši pazustu. Kāda būtu pilsēta, pilna ar darbojošām automašīnām, tikai bez cilvēkiem? Par to, vai zeme varētu izdzīvot bez mums, būs iespēja izlasīt tālāk šajā rakstā...

#1

Salīdzinot ar citām sugām, zemi visvairāk ietekmējuši cilvēki. Cilvēku nospiedumus var atrast pat augstu gaisā, un arī planētas dzīlēs. Mēs esam apstādījuši, bruģējuši un postījuši katru kontinentu. Tomēr, lai labāk izprastu mūsu apmērus, ir jāredz, kāda būtu pasaule bez mums. Ja cilvēki pēkšņi pazustu, kas notiktu ar pilsētām, zemi, upēm un lielākajiem pieminekļiem? Šis stāsts bus par to, kādu pasauli mēs nekad neredzēsim. PAR PASAULI BEZ CILVĒKIEM! Vai, ja mēs pazustu, vai zeme spētu sevi atjaunot? Izdzēst mūsu pēdas?

#2

Tiklīdz esam pazuduši, pasaule sāk mainīties. Pilsētas kļuvušas klusākas un arī aukstākas. Cilvēka ķermenis izdala apmēram tik pat daudz siltuma, kā 100 vatu spuldzīte. Ja no Ņujorkas pazustu 8 miljoni cilvēku, tad pilsētas kļūtu par 1 grādu aukstāka. Lai gan mēs vairs neesaam, ierīces turpina strādāt. Automātiskās sistēmas turpina darboties pat, tad, kad tās vairāk neviens nekontrolē.

#3

Tomēr, dzīvība uz zemes turpinās... Visi dzīvnieki, kuri palika iekšā mājā vai dzīvoklī, tomēr viņiem ir jāmēģina izlausties ārā, lai tiktu pie ēdiena, jo bez ēdiena viņi mirs.

#4

Apmēram pēc 30 gadiem, cilvēku mājvietas sāks brukt... Jo, mājās iekļūst sēklas, un augsne... Istabās sāk augt koki, un istabās līst lietus. Mājas sāk pūt un sagrūt. Respektīvi sanāk tā, ka dabas māte +/- 30 gados atgūs atpakaļ gandrīz visu to, ko mēs CILVĒKI viņai atņēmām.

#5

Eifeiļa tornis ir 324 metrus augsts un tika uzcelts 1889. gadā. To bija paredzēts nojaukt pēc 20 gadiem. Taču francūžiem tas iepatikās, un kļuva par vienu no ievērojamākajiem pieminekļiem pasaulē. Bez cilvēku palīdzības eifeļa tornis sabruktu apmēram pēc 195 gadiem.

#6

Brīvības statuju uzcēla 1886. gadā, tā ir trīs gadus vecāka par Eifeļa torni. Izgatavota no masīvām vara plāksnēm. Tomēr +/- 200 gadu ir par daudz šim piemineklim... Tas varētu sabrukt apmēram pēc 200 gadiem.

#7

Apmēram pēc 600 gadiem, zeme būs iznīcinājusi visus pierādījumus, ka uz zemes ir dzīvojuši cilvēki (homo sapiens).

Zeme var izdzīvot bez mums, bet mēs bez viņas nevaram!


theFOUR
Rutīnā kopš Aug 2019

Vairāk no theFOUR

10 iemesli, kāpēc ES neiesaku apmeklēt spēļu zāles.

Rīga pirms 100 gadiem. (tad un tagad)

Smieklīgākās ainas no filmas "The Mask".

Šajā vietā laiks ir burtiski apstājies, šī vieta stāv tukša, jau vairāk nekā 20 gadus un neviens par to, nav licies ne zinis!

10 lietas, ko katrs vīrietis grib pateikt savai sievietei!

10 joki par blondīnēm.

Populārākais šobrīd

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

Kodolnegadījums Krievijā: ārstus nebrīdina, ka cietušie ir bijuši pakļauti radiācijai

Vēsturiski reti foto no Černobiļas (1986. gads)

”Lauku sētas” Ingars saderinājies ar savu mīļoto puisi Oliveru

MEMES un Joki latviski

VID darbinieces vīrs - bruņotas PVN izkrāpēju bandas dalībnieks

Kā nopelnīt
Rutina.lv

1
Publicē savus rakstus Rutīnā
2
Dalies ar savu rakstu soc tīklos
3
Saņem naudu savā PayPal kontā
Uzzināt vairāk

Karstākais

PVN shēmotāji Līga Sermule (VID) un Alnis Sermulis?

MEMES latviski 28.07.2019

Latviešu MEMES un JOKI (20.06.2019.)

Arī latviešiem ir PIKANTO filmu aktrises

Neķītrības vēsturē

Pīrsings intīmajā vietā!? Kāpēc nē?

Kā es ar kaimiņienes vāverīti spēlējos

Slepenie vārdi, kurus izmanto apkalpes locekļi, lai savā starpā komunicētu